Dekoro akcentų ir indų nuoma

Papuoškite savo šventę išsinuomuodami įvairius dekoravimo akcentus ir indus. Sakoma, kad dovana yra mielesnė jeigu ji yra gražiai įpakuota ir įteikta su meile. Taip pat ir šventė tampa įsimintinesne kai akys gali grožėtis, o šeimininkai priima svetingai ir jaukiai. Net maistas tampa skanesnis kai gražiai yra pateiktas.
Ne tik mielai išnuomosiu retai randamus ir brangius akcentus bei indus, bet ir pasiūlysiu tarpusavyje derinčias komplektacijas. Išsinuomodami sutaupysi savo brangų laiką dekoravimo akcentų ir indų paieškoms. Taip pat sutaupysite pinigus, nepirkdami labai gražių daiktų, tačiau nedaug naudojamų daiktų. Juk sekančioje šventėje vėl kažką naujo ir gražaus galėsite sugalvoti.
Galiu pasiūlyti įvairiausių stilių ir rūšių komplektacijas. O jeigu norite kažko ko neturiu, sakykite – pasiūlysiu Jūsų idėjos įgyvendinimą.
Jeigu šventė yra didesnė ar aktyvesnė ir negalėsite skirti laiko šventės dekoravimui, galiu pasiūlyti savo ir mielų savo padėjėjų paslaugas – atvažiuosime į Jūsų šventę ir dar prieš šventei prasidedant viską dekoruosime.

Prašom pasidairykite po dekoravimo akcentų ir indų galeriją. Šioje galerijoje yra pateikta tik dalis turimų dekoravimo elementų, jeigu ko nors neradote, prašom klauskite.

Paspauskite ant nuotraukos, norėdami pamatyti didesnę nuotrauką ir detalesnį aprašymą.